Turmobil | Müşteri Hizmetleri
444 0 862 /turmobilDE

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

7/24 Hizmet, 7/24 Mutlu Müşteri

Çıkacağınız her yolda yol arkadaşınız olarak bir telefon uzağınızdayız!

Turmobil® Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için günün her saatinde, sizin mutluluğunuz için
7/24 çalışan 444 0 862 çağrı merkezi hattımızla ile hizmetinizdeyiz.

mus-icon1

LASTİK DEĞİŞİMİ

Turmobil® yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km’de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Mevsimine göre talep edildiği takdirde, kiralama süresi boyunca ayrıca 1 takım (4 adet) kış lastiği verilir. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

mus-icon4

BAKIM

TurMobil®, tüm araçlarını düzenli servis ve bakım kontrolüne tabii tutar.

Kiralık araçlarınızın periyodik bakımları TurMobil® tarafından yapılır. Bunun için TurMobil® ile iletişime geçmeniz ve yönlendirileceğiniz anlaşmalı servislerimize gitmeniz yeterli olacaktır. Tüm bakımlar yetkili servislerde yapılır ve orijinal parçalar kullanılır.

mus-icon3

KAZA/HASAR

Tüm araçlarımız kaskolu olup hasar güvencesi ile korunurlar. Kaza sonrası iletişim merkezimizle bağlantıya geçip ‘Hasar Formu’ açtırılmalıdır. Böylece çekici yönlendirilmesi yapılıp en yakın Anlaşmalı servise çektirilir. Kaza evraklarının belirtilen süreler dâhilinde teslim edilmesi gereklidir.

Hasar ihbarı ve acil durumlarda 7/24 (444 0 862) numaralı acil yardım hattını arayarak; çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, ikame araç, vb. hizmetlerden yararlanma imkânı bulursunuz.

mus-icon2

YOL YARDIM

Sizlere en kısa sürede en hızlı çözümü üretmek için haftanın her günü yol yardım hizmeti ve kiralama süresince meydana gelebilecek acil, öngörülmeyen, kaza veya hasar durumlarında 7/24 hizmet veriyoruz.

Yol yardımı için, 7/24
(444 0 862)
numaralı hattımız
ile iletişime geçebilirsiniz.

ikame_arac

İKAME ARAÇ HİZMETİ

Aracınızın hasar ve 48 saati geçmiş bakım süresince, sözleşmenizde belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanırsınız. TurMobil®’de ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

kesintisiz_kasko

KASKO – TRAFİK POLİÇE TALEPLERİ

TurMobil® ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz tam kasko güvencesi sağlanır.

ek_teminat

HGS VE TRAFİK CEZA TALEBİ

TurMobil®, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ile üçüncü şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

info@turmobil.com

7/24 DESTEK

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Üyelik Tipi
Talebiniz
Aracın Marka/Modeli
Aracın Plakası
Talebinizi detaylandırın...

444 0 862

ÇAĞRI MERKEZİ

Webtasarım & Web Site Yazılım , Araç Kiralama Yazılımı - Klokmork, Ankara

©️ 2020 Turmobil. Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Uygulama: Alakazam Reklam ve Tasarım Dükkanı