Turmobil Hakkında

Hakkımızda

Temeli 1971 yılına dayanan Tur Oto Ford Yetkili Satıcısının 45 yıllık deneyim ve birikimiyle ortaya çıkan Turmobil kurulduğu günden bugüne sektörde varlığını ortaya koymuş ve büyük bir ivmeyle her geçen gün yükselmektedir.

2007 yılından günümüze filosundaki 3000'den fazla araçla kişi ve kurumlara günlük ve uzun dönem araç kiralama ve transfer hizmeti sunan Turmobil müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla seçkin referanslara sahiptir.

Hizmetlerinde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayarak müşterileri tarafından tanınan, saygın ve prestijli şirketler arasında yer almayı, sürekli büyümeyi, gelişmeyi ve müşterilerinin aklında hep 1. sırada olmayı hedefleyen Turmobil, alanında uzman kadrosuyla, uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim birikimiyle önce müşteri zihniyetine sahip sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

Genel Politikamız

Bu anlayış ile hizmetlerimizi yerine getirirken;
  • Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul etmeyi,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin en üst seviyede karşılamayı ve şirketimizin saygınlığını korumayı,
  • Hayatın devamlılığı, yaşanabilir çevrenin devamlılığına bağlı olduğundan çevrenin korunması ve iyileştirilmesine yönelik gerekli olan kaynaklar ayrılarak yatırımlar yapmayı,
  • Çevreni korunması için, tüm çalışanlarımızın çevreye zarar verici davranışlarından uzak olacakları hususunda bilinçlendirmeyi,
  • İş sağlığı ve güvenliğine şirket yönetimimizin öncülük edeceğini, sürekli iyileştirilmesini ve geliştirimesini sağlamayı,
  • Tüm çalışanların teknik, idari ve mesleki gelişmelerini sağlamaya yönelik kurum içi ve kurum dışı eğitim çalışmaları yapmayı,
  • Yasal şartlar ve mevzuatlara uygun çalışmalarla paydaşlarımızın memnuniyetini arttırmayı, şirket yönetimi olarak sunduğumuz hizmetlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti konuları ile ilgili tüm standartlara, yasalara, kanun ve yönetmeliklere uymayı, yürütmekte olduğumuz entegre yönetim sistemlerinin uygulanacağını ve etkinliğinin sürekli olarak iyileştirileceğini ve tüm paydaşlarımıza duyuracağımızı taahhüt ederiz.

Hizmetlerimiz

Araçlarınızı Turmobil ile kiralamanız halinde birçok avantajdan ayrıcalıklı olarak faydalanmaya başlarsınız.

Günlük Kiralama Hizmeti

11 ilde, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre geniş yelpazeli araç portfolyomuz ile siz değerli müşterilerimize günlük araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Transfer Hizmeti

Sektöründe öncü birçok yerli ve yabancı müşterimizin ve misafirlerinin havalimanında karşılanması, otel transferleri ve firma ziyaretleri, çeşitli kapasitelere sahip araçlarımız ile konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, transferler için sunmuş olduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik bakım işlemleri kiralama hizmetine dahildir. Araçlarınızın periyodik bakım zamanı geldiğinde, Turmobil'i aramanız yeterlidir. Turmobil, araç güvenliğiniz için tüm periyodik bakım ve onarım işlemlerini markaların yetkili servislerinde gerçekleştirir.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Kullandığınız araçlardaki sürüş güvenliğinin korunması Turmobil için önemlidir. Bu sebeple Turmobil, tüm bakım ve onarım işlemlerinde, yetkili servislerde orijinal yedek parça kullanılmasını sağlar.

Hasar Yönetimi ve 7/24 Acil Yardım Hattı

Turmobil ile kiraladığınız araçların hasar yönetimi Turmobil tarafından gerçekleştirilir. Hasar ihbarı ve acil durumlarda 7/24 acil yardım hattını arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, seyahate devam, tıbbi yardım vb. hizmetlerden yararlanma imkanı bulursunuz.

İkame Araç Hizmeti

Aracınızın bakım ve onarımı süresince, sözleşmenizde belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinizden faydalanırsınız. Turmobil'de ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

Lastik Değişim Hizmeti

Turmobil yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km'de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Kiralama süresi boyunca ayrıca 1 takım (4 adet) kış lastiği verilir. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

Kesintisiz Kasko Güvencesi

Turmobil ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz tam kasko güvencesi sağlanır.

Ek Teminat

Turmobil, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ile 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

Zahmetsiz Filo Yönetimi

Araçlarınızı Turmobil'den kiraladığınızda, filonuzun yönetimi ile ilgilenecek ek bir insan kaynağına ihtiyaç kalmaz. Aracınız ile ilgili tüm operasyonel işlemleri Turmobil sizin yerinize gerçekleştirir. Kiralama süresi boyunca araç muayene tarihlerinizi takip eder ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Araçlarınızın zorunlu trafik sigortasını takip ederi, araçlarınızın sigortasını yaparak size ulaştırır. Dilerseniz ek hizmet olarak, kapıdan kapıya servis hizmeti de alabilirsiniz.