Turmobil | Franchise
444 0 862 /turmobil

FRANCHISE

TurMobil®’in alanında uzman kadrosuyla geniş filosu, uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimiyle her sene daha da büyümeye devam ediyor. Araç kiralama sektörünün özellikle Ankara’daki en önemli temsilcilerinden biri olan TurMobil®, başkentin yanı sıra ülkemizin dört bir yanındaki toplam 11 şubesiyle kişi ve kurumlara araç kiralama desteği vermektedir. Özellikle çoğu kurumun çalışanları adına araç kiraladığı ve çoğu kişi veya ailenin uzun yolculuklarında yeni deneyimlere uzanırken araç kiralama yöntemiyle bu deneyimlere yelken açtığı düşünüldüğünde sektörümüz kazançlı ve sürekliliği olan bir sektör olma özelliği taşımaktadır.

TurMobil® Car Rental olarak bizler de yıllara dayanan bilgi ve deneyimimiz sayesinde sektördeki merkezi konumumuzu kullanarak müşterilerimize hizmet ediyor ve hem onların hem de firmamızın kazançlı çıkacağı iş birliklerine imzamızı atıyoruz.

Sizler de bu ailenin bir parçası olmak ve bulunduğunuz bölgede TurMobil® Car Rental ofisi açmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra sizlerle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

MAIL GÖNDERİNİZ

ARAYINIZ

Adınız, Soyadınız
Doğum Tarihiniz
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
İkamet Edilen İl
Franchise İstenen İl
Mesajınız...

©️ 2020 Turmobil. Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Uygulama: